Uitslagen 2017

 
Zondag 23 april
Familie Fiets
Puzzeltocht
Volwassenen
  1. Vanessa
    Rademaker
  2. Ans de Horde
  3. Anja Smit
Kinderen
  1. Peter Brentjens
  2. Mees Herlé
    Djoeke Vuurmans
  3. Benthe Essink

 
Maandag 24 april
Vossenjacht Groepen 5/6
  1. Gijs Wessels
  2. Eva van Tol
  3. Seth van Dulmen
Groepen 7/8
  1. Yfke van der Lee
  2. Joey van den Berg
  3. Aimee van den Broek

 
Woensdag 26 april
Kinderspelen Groepen 1 & 2

Blikjes omgooien

  1. Jack van Leeuwen / Lilly Sikin
  2. Joost Takkenberg / Liefe de Lange
  3. Fleur Ferrageau / Quinten

Vlaggetje steken
  1. Bo Sara / Tijmen
  2. Roos
  3. Kai

Groepen 3 & 4

Was Ophangen

  1. Marit Coevert
  2. Milou Scholten
  3. Daniëlle Lubbe

Kegelen
  1. Dahlia van Velsen
  2. Tim Heman
  3. Joana Lakerveld

Skippybal
  1. Fabian Elshof
  2. Daniël Kuil
  3. Zara van Schaick

Groepen 5 & 6

Water dragen

  1. Seth van Dulmen
  2. Karel Takkenberg
  3. Gabriel Frantzen

Behendigheidsspel
  1. Finn van Holsteijn
  2. Jens Geijsel
  3. Naomi de Cuba

Groepen 7 & 8

Ringsteken op de fiets

  1. Micha Frantzen
  2. Sem Vuurmans
  3. Julian Burgeyer

Zaklopen
  1. Sophie Zeldenrijk
  2. Tobias Elshof
  3. Lisette Vriend
K O N I N G S D A G
51e Jeugdolympiade
Balwerpen Jongens
6-7 jaar
  1. Prithvi Koelfat
  2. Jelle Kouwenhoven / Rover Bleijendaal
  3. Thijmen Boersma
8-9 jaar
  1. Teun Kouwenhoven
  2. Joris Onink
  3. Diesel Bouwman
10-11 jaar
  1. Dean van Braak
  2. Rutger Drese
  3. Bram de Nooij
12-13 jaar
  1. Miguel Winter
  2. Sander van 't Schip
  3. Tijn Maltha
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Marieke Onink
  2. Zara van Schaick
  3. Skylar Dussel
8-9 jaar
  1. Britt van der Sluis
  2. Yfke van der Lee
  3. Nienke Vijn
10-11 jaar
  1. Benthe Essink
  2. Sanne de Kwant
  3. Lise Fokkens
12-13 jaar
  1. Stella ter Welle
  2. Lisette Vriend
  3. Britt Geijsel
Doelschieten Jongens
6-7 jaar
  1. Robbie Mink / Luka Lammers
  2. Rover Bleijendaal
  3. Mats Out
8-9 jaar
  1. Pavan Soechit
  2. Boris Weimer
  3. Yassine Azzouzi / Tim van Schie / Thomas Ossenbruggen
10-11 jaar
  1. Twan Wagenaar
  2. Remco van 't Schip
  3. Tobias Elshof
12-13 jaar
  1. Dylan van der Graaf / Tijn Maltha
  2. Sander van 't Schip
  3. Dennis Philipoom
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Alex Overwater / Lovia Bleijendaal
  2. Marieke Onink
  3. Eva Vink
8-9 jaar
  1. Yfke van der Lee / Sofie Hoefnagels
  2. Eva van Tol / Britt van der Sluis
  3. Nienke Vijn / Gabriella Marell
    Rommy Korrel / Fiene Willems
10-11 jaar
  1. Maaike de Vries
  2. Guusje Vermeulen
  3. Liv van den Ancker
12-13 jaar
  1. Stella ter Welle
  2. Britt Geijsel
Hardlopen Jongens
6-7 jaar
  1. Thijmen Boersma
  2. Luka Lammers
  3. Thomas Auee
8-9 jaar
  1. Tim van Schie
  2. Joris Onink
  3. Abe Coevert
10-11 jaar
  1. Bram de Nooij
  2. Tobias Elshof
  3. Micha Bouwman
12-13 jaar
  1. Roemer Verheijen
  2. Sander van 't Schip
  3. Tijn Maltha
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Skylar Dussel
  2. Alex Overwater
  3. Noa Tuinenburg
8-9 jaar
  1. Yfke van der Lee
  2. Jette van Dien
  3. Eva van Tol
10-11 jaar
  1. Lise Fokkens
  2. Sanne With
  3. Benthe Essink
12-13 jaar
  1. Stella ter Welle
  2. Resa Boersma
  3. Annika van der Lee
Verspringen Jongens
6-7 jaar
  1. Rover Bleijendaal
  2. Luka Lammers
  3. Thijmen Boersma
8-9 jaar
  1. Teun Kouwenhoven
  2. Joris Onink
  3. Pepijn Boersma
10-11 jaar
  1. Dean van Braak
  2. Micha Bouwman
  3. Thijmen Bank
12-13 jaar
  1. Sander van 't Schip
  2. Roemer Verheijen
  3. Tijn Maltha
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Skylar Dussel
  2. Zara van Schaick
  3. Laura Nieuwenburg / Alex Overwater / Jada Ridder
8-9 jaar
  1. Jette van Dien
  2. Eva van Tol
  3. Yfke van der Lee
10-11 jaar
  1. Benthe Essink
  2. Sanne With
  3. Lise Fokkens
12-13 jaar
  1. Stella ter Welle
  2. Britt Geijsel
  3. Annika van der Lee
Zaklopen Jongens
6-7 jaar
  1. Thomas Haan
  2. Luka Lammers
  3. Thijmen Boersma
8-9 jaar
  1. Gijs Allaert
  2. Pavan Soechit
  3. Boudewijn Takkenberg
10-11 jaar
  1. Thijmen Bank
  2. Micha Bouwman
  3. Wouter van Ossenbruggen
12-13 jaar
  1. Sander van 't Schip
  2. Roemer Verheijen
  3. Dylan van der Graaf
  Meisjes
6-7 jaar
  1. Zara van Schaick
  2. Britte Riebandt
  3. Skylar Dussel
8-9 jaar
  1. Macy Jooren
  2. Eva van Tol
  3. Yfke van der Lee
10-11 jaar
  1. Benthe Essink
  2. Lise Fokkens
  3. Sanne With
12-13 jaar
  1. Britt Geijsel
  2. Annika van der Lee
  3. Annelieke van Lieshout
 
Tobbetje Steken
  1. Erwin Melissen
  2. Wim van Mansom
  3. Patrick Melissen
 
Ringsteken met auto's en motoren Auto's
  1. Tyrone de Groot en Sean Ceelen
  2. Dennis en Ruben
  3. Sebastiaan Brandse en Jan Hoetmer

Motoren
  1. Jeroen en Priyantha
 
Vrijdag 28 april
Kratstapelen Heren
  1. Philip Wagenaar en Sharon Jonker
  2. Robert-Jan en Casper van Bodegraven
  3. Thijs Rozekrans (the deathlifter) en Martijn Stuijt (the powerlifter)
 
19, 19, 21
19, 19, 20

19, 8, X
 
Dames
  1. Isabelle Oud en Willemijn Kat
  2. Chantal en Denise Baas
  3. Marja Wagenaar en Susanne
 

14
10
7
 
Zaterdag 29 april
Ringsteken te paard
of pony
Pony's onder de man
  1. Barbel Vink met Mandeo
  2. Dani van der Linden met Rosalyn
  3. Joshlynn Raps met Metje

Aanspanningen
  1. Emma en Jeroen van der Woude met Blisja
  2. Dirk Zeldenrijk en Shanna met Bas en Teun
  3. Klaas Zeldenrijk en Aukje met Wico en Brends

Spijkerbroek Hangen 9 t/m 12 jaar
  1. Nienke van Rossum
  2. Mirjam Philips
  3. Livia Otto
17 jaar en ouder
  1. Alef ter Meer
  2. Victor Verheijen
  3. Anina Roode

Tonknuppelen
  1. Carlo Leurs
  2. Dennis Schwegler
  3. Sander Klein Langerhorst

Oranjeroeiwedstrijden

Al meer dan 25 jaar organiseert het Oranjecomité Ouderkerk a/d Amstel (tegenwoordig samen met de Roei-, Zeil- en Kanovereniging "de Amstelgeuzen") de Oranjeroeiwedstrijden op de Bullewijk voor leerlingen uit groep 7 & 8.

Klik hier voor informatie over de oranjeroeiwedstrijden 2017.

Stichting Oranjecomité
Moinatstraat 5
1391 TV ABCOUDE
Email: pr@oranjecomite.nl
Email webmaster: webmaster@oranjecomite.nl
IBAN: NL17 RABO 0351 8041 02
BIC: RABONL2U